1.500TL üzeri kargo ücretsiz
Whitening (Leke Serumu) Dermapen Dermaroller Serisi 10 ml

Whitening (Leke Serumu) Dermapen Dermaroller Serisi 10 ml

110.14 TL + KDV
Açıklama
DR. LUCİE DERMAPEN SERUMLARIMIZ….


Kullanım Şekli


  1. Mikro iğneleme

  2. Derma Roller

  3. Oksijen terapi

  4. İyontoferez

  5. Dermapen

  6. Topikal uygulama (Günlük bakım)


Dermapen Serumlarını Tek Flakon fiyatıdır (1 X 10 ML )

Vitamin C Complex

Çok güçlü bir anti oksidan olan C vitaminin güçlendirici etkisi ile kırışıklık ve leke ile savaşır . Daha aydınlık, daha sağlıklı genç ve daha iyi görünen bir cilt sağlar. Kolajen üretimini uyarır ve parlak ve ışıltılı cildi ortaya çıkarır. 

EFG Steam Cell

Bitkisel Kök hücre ve peptit kokteyl. Cilt hasarlarının hızlı onarılmasında cildin sağlıklı görünümünün idamesi cilt gençleştirme inatçı lekeler gibi bir çok cilt problemi ile savaşan etkin kokteyl.

Pure Collagen 

Kollojen ve hyoluronik asid kokteyli cildin nem turmasını artırarak ince kırşıklıklarda azalma sağlarken yeni kırışıkların oluşmasını engeller. Cilt daha prüzsüz ve genç görünüz. Düzenli kullanımda kırışıklıklarda belirgin bir azalma sağlar.

Eyebrow Serum  

Kaş vitamini uygulamasında dermapen veya dermaroller ile uygulayabilirsiniz. Kaşların daha sağlıklı çıkmasını etkilidir.

Whitening Serum :

Cilt lekelerine karşı etkilidir her tür cilt lekesinin giderilmesi ve hafifletilmesi amaçlı kullanılır. Özellikle içinde bulunan arbutin sayesinde çok daha beyaz ve pürüzüz cilt görünümü sağar. Cilt de renk düzensizliklerini giderir. Güvenli yoğun cilt beyazlatma uygulamaları için tasarlanmış bir serumdur. .

Somon DNA Serum:

Cilt yenilenmesi Siivilce skarları (çukurları )lekeler cilt sarkması cilt lekeleri için kullanılır.

Vitamin Complex Serum:

Özellikle genç ciltlerin bakımı için cildin geçliğini korumak için geliştirilmiş vitamin mineral ve peptit komplexi

Hyalüronik Asit  % 2 Serum :

Cildin nem tutma miktarını kendi kapasitenin 1000 katına arttıran micro hyoluronic asid ile cilt daha genç gözükür. Özellikle olgun ciltler için veya yaş almaya başlamış ciltler için önerilir.

Anti Age Serum:

Olgun Ciltler için Bo tox etkisine sahip ciltteki mikro kırışıklıklara mimik kırışıklarına karşı önerilen bir serumdur. 40 çeşit özel ekstreden oluşur. Özellikle olgun ciltler için önerilir.

Lifting Serum:

Olgun ciltler için cilt sarkmalarına karşı geliştirilmiş bir üründür. Olgun ciltlerde cilt ovalinin toparlanması ciltte sarkmalar için kullanılabilecek bir üründür.

Hair Serum:

Saçlı deri için geliştirilen bu ürün özellikle kaş ve saç için uygulanır . Kıl köklerini uyararak daha güçlü ve daha sağlıklı olmasını sağlar.

BB Glow Serum:

Ciltte renk düzensizliklerinin giderilmesi için kullanılan bir leke serumudur. kalıcı fondöten olarak da bilinen bu serum özellikle cilt lekelerinin giderilmesi azaltılmasında kullanılır.

 


Taksit Seçenekleri
Yorumlar
Yükleniyor...